+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Огляд ринку зернових культур станом на 1 лютого

За минулий тиждень (25 січня — 1 лютого 2018 року) на ринку зернових культур зростаючий ціновий тренд продемонструвала тільки кукурудза.

Про це йдеться в інформаційному бюлетні незалежної Експертної ради з питань цінової ситуації на аграрному ринку. Про це повідомляє Агробізнес Сьогодні з посиланням на дані прес-служби Аграрного союзу України.

На відміну від прогнозів аналітиків, ціни на ринку пшениці за минулий тиждень знизилися. Так, на умовах поставки EXW-елеватор продовольча та фуражна пшениця втратила в середньому 100-150 грн/т, на СРТ-порт ціни просіли на 50 грн/т. Експортний ринок зберіг зростаючу тенденцію і на умовах FOB (порти Чорного моря) пшениця 2 класу прибавила 2-3 $/т, 3 клас +3 — +4 $/т та фураж +1 — +3 $/т .

«Основного тиску на внутрішні ціни надав валютний ринок, а саме міцніюча гривня після тривалого її падіння. Для залучення додаткових грошових коштів на ринку поступово збільшуються продажі зернової, адже не за горами старт весняно-польових робіт. Підтримуючим ціни чинником залишається існуючий попит як внутрішніх так і зовнішніх закупівелників», — відмічають експерти.

На наступному тижні аналітики прогнозують стабілізацію цін на ринку пшениці. Тим не менш не виключається і зниження цін за рахунок валютних коливань та додаткових продажів.

Ціни на внутрішнього ринку ячменю за минулий тиждень змін не зазнали. Експортні додали 2 $/т поставка лютий-березень на умовах FOB (порти Чорного моря). Торгівельна активність по-більшості залишається на низькому рівні.

За звітний період ринок кукурудзи продовжив своє цінове зростання. Так, на умовах EXW-елеватор ціни збільшились на 100-150 грн/т, на СРТ-порт на 50-80 грн/т, на умовах поставки FOB (порти Чорного моря) ціни прибавили 4 $/т поставка лютий-березень.

«На відміну від суміжних зернових ринків тижневе укріплення гривні, що мало дещо стримати ріст кукурудзяних цін, було переважено існуванням високого попиту закупівельників (переважно орієнтованих на експорт). Також виробники зернової продовжують стримувати продажі, що йде на користь росту закупівельних цін. Підтримуючим чинником виступає і тенденції світового ринку кукурудзи», — коментують експерти.

На наступному тижні прогнозується подальше зростання цін за підтримки існуючих факторів.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 259

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine