+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Огляд ринку зернових культур станом на 18 січня

За минулий тиждень (11-18 січня 2018 року) на ринку пшениці ціни продовжили своє зростання. Також фіксувалось підвищення цін на український ячмінь та кукурудзу.

Про це йдеться в інформаційному бюлетні незалежної Експертної ради з питань цінової ситуації на аграрному ринку. Про це повідомляє прес-служба Аграрного союзу України.

За звітний період, на умовах поставки EXW-елеватор продовольча пшениця прибавила 100-150 грн/т, фуражна 200 грн/т. На СРТ-порт по 150 грн/т додала в ціні продоволка та фуражні пшениця, ціни на умовах FOB (порти Чорного моря) збільшились на 1$/т.

«На ринку і надалі залишається висока активність закупівельників. Фермери в свою чергу продовжують стримувати продажі, до того ж їм «на руку грає» триваюча девальвація гривні. Ускладнення погодних умов у вигляді рясного снігопаду може спричинити проблеми з перевезенням/доставкою зерна, що може також відобразиться на закупівельних цінах», — відмічають аналітики.

Враховуючи зазначені вище чинники на наступному тижні експерти прогнозують збереження зростаючого тренду на ринку пшениці.

На ринку ячменя також фіксувалось підвищення цін. Так, на 100 грн/т зросли ціни на умовах поставки EXW-елеватор та на 50-100 грн/т збільшились ціни на СРТ-порт, експортні ціни залишились без змін.

«Основним чинником росту внутрішніх цін на ячмінь стало подальше зниження курсу гривні відносно американського долару. Торгівельна активність по-більшості залишається на низькому рівні», — зазначають експерти.

За звітний період ціни на українську кукурудзу продовжили зростати. Так, на умовах EXW-елеватор ціни збільшились на 150 грн/т, на СРТ-порт на 100 грн/т, на умовах поставки FOB (порти Чорного моря) ціни прибавили 2-3$/т поставка лютий-березень. Ріст цін зумовлено присутністю на ринку високого попиту, стриманістю продажів та девальвацією нацвалюти.

На наступному тижні аналітики прогнозують подальше зростання цін за підтримки існуючих факторів.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 202

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine