+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Підприємці виступили проти неефективного законопроекту про захист прав працівників

Учасники чергового засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України обговорили та не підтримали проект Закону України. Це проект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників та протидії застосуванню незадекларованої праці».

Мета аналізу вищезазначеного документу – захистити українців від нечесних роботодавців. Та відсутності трудових і соціальних гарантій. У разі його прийняття українські ФОПи можуть зазнати великих збитків. Замість 5% від свого прибутку вони сплачуватимуть до бюджету 18% ПДФО + 1,5% військового збору. Окрім того, роботодавець також має відраховувати 22% на соціальне забезпечення співробітника.

З огляду на українські реалії, найбільше втрат понесе ІТ-сектор (160 тис. робітників). Він представлений переважно аутсорсингом (відносини з працівниками оформлено через ФОПи).

Окрім зазначених смислових недоліків, було виокремлено неточність запропонованих термінів і понять. Та невідповідність Цивільному та Трудовому кодексам і Конституції України. А також невизначеність функцій інспекторів праці тощо.

«Ми не підтримуємо цей законопроект, категорично заперечуємо його в запропонованій редакції», – сказав В’ячеслав Биковець. Він є головою Комітету, першим віце-президентом, генеральним директором Спілки малих, середніх і приватизованих підприємств України.

Члени Комітету визначили необхідним звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням, щоб проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників та протидії застосуванню незадекларованої праці» не знайшов визнання.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 95

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine