+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Раді пропонують в четвер розглянути законопроект про передачу землі тергромадам

Фракція БПП наполягає на розгляді 21 грудня, президентського законопроекту про перерозподіл повноважень у сфері земельних відносин.

Необхідно розглянути у четвер президентський законопроект 7363. Це проект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України. Щодо стимулювання створення та діяльності дрібних фермерських господарств і деконцентрації повноважень у сфері земельних відносин». заявила, народний депутат з фракції БПП Ірина Луценко. Зробила вона це під час пленарного засідання парламенту.

«Напередодні завершення законодавчого року фракція «Блок Петра Порошенка» наполягає на необхідності розгляду у четвер. Та прийнятті ініційованого Президентом закону 7363 щодо стимулювання створення та діяльності дрібних фермерських господарств. І деконцентрації повноважень у сфері земельних відносин. Цей законопроект упорядковує сферу земельних відносин. А також значно посилить боротьбу з корупційними схемами при використанні державних і комунальних земель. І дасть можливість об’єднаним територіальним громадам самостійно управляти своїми земельними ресурсами. Основне — президентським законопроектом, зокрема, передбачено, що землі, які перебувають у державній власності, передаються об’єднаним територіальним громадам у комунальну власність. А за межами населених пунктів у межах юрисдикції громад», — пояснила Луценко.

Представник Президента у ВР також зауважила, що прийняття цього законопроекту значно знизить корупційні ризики. Оскільки суттєво посилить контроль самих громад над своїми землями.

«Очевидно, що коли об’єднані територіальні громади володітимуть землями. Та самі контролюватимуть кошти за їх використання, вони будуть зацікавлені в найефективнішому використанні своїх земель. Об’єднані територіальні громади зможуть не лише розпоряджатися землями. А й встановлювати ставки орендної плати за користування землею водного плеса та земель сільськогосподарського призначення. Таким чином регулюючи наповнення місцевого бюджету та стимулюючи надходження інвестицій в аграрний сектор», — додала вона.

Крім того, законопроект посилює захист фермерів від рейдерських атак, які, за словами Луценко, «стають справжньою чумою для сільськогосподарської галузі». Так, у законопроекті пропонується подолати проблему подвійної реєстрації орендної землі, ввести чітко механізми протистояння підробці довіреностей, підписів на договорах оренди та унеможливити протиправну зміну учасників підприємств.

Крім посилення децентралізації, законопроект 7363 спрямований на розвиток фермерства в Україні,  зокрема шляхом легалізації сімейних фермерських господарств з набуттям статусу особи підприємця.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 254

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine