+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Ринок органічних добрив збільшився на 71 % за останні сім років

У даний час обсяги світового виробництва органічних добрив, у тому числі і з курячого посліду, здаються мікроскопічними. В порівнянні з десятками мільйонів тонн випуску їх із мінеральних-калійних, азотних і фосфорних аналогів. Незважаючи на це, сегмент органічних добрив динамічно розвивається, і за останні сім років цей ринок збільшився на 71 %.

Завдяки світовому тренду на використання органічних продуктів харчування та підвищення загальної екологічності життя зростає попит і на нехімічні добрива. Тільки у 2016 р. з курячого посліду було вироблено на 22,2 % добрив більше, ніж роком раніше.

В Україні продукт переробки результатів курячої життєдіяльності — послід. Він не користується особливою популярністю в агросекторі. Хоча йому також можна знайти корисне застосування в господарстві.

Щорічно у світі домашньою птицею виробляється близько 192 млн т посліду, який частково випаровується. Та частково утилізується й потрапляє в грунт залежно від чисельності пташиного поголів’я в регіоні. Внесок України в цей обсяг становить майже 5 млн т посліду — 2,6 % від світового. І 9,9 % від європейського показника. Ці цифри свідчать про значну економічну й екологічну проблему, пов’язану з послідом. Яку можна було б вирішити шляхом його переробки в тому числі і в універсальне добриво.

Особливістю українського ринку органічних добрив у даний час є відсутність імпорту даної продукції, а значить і конкуренції з боку світових виробників. Тому новому гравцеві ринку доведеться відвойовувати свою частку тільки у вітчизняних підприємств, що працюють у цій галузі, кількість яких поки невелика. Орієнтація не тільки на внутрішнє споживання органічних добрив, а й на експорт, робить цей бізнес ще більш перспективним.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 415

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine