+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Щедрого врожаю вистачить і собі, і на експорт

До свята аграрії країни вже зібрали майже 60 мільйонів тонн зернових.

Якщо ще кілька років тому ми пишалися обсягами зібраних аграріями зернових та технічних культур. То нині ледь не показником ефективності сільгоспвиробництва є мільйони тонн поставлених за межі держави пшениці, кукурудзи, ячменю, сої, ріпаку, а також соняшникової олії.

У цьому контексті, розповідають на міжнародних конгресах вітчизняні чиновники, є чим пишатися. Адже попереднього сезону разом з рекордним виробництвом Україна встановила й експортний рекорд. Майже 44 млн тонн зернових реалізовано за кордон. Це більш як 65% з зібраного торік на вітчизняних полях. Такі цифри свідчать про провідну роль нашої держави у підтриманні світової продовольчої безпеки. Переконувала у Швейцарії учасників конференції Global Grain Geneva заступник міністра агрополітики Олена Ковальова.

Цікавим є те, що ще на початку тисячоліття Україна експортувала всього-на-всього 4-5 мільйонів тонн зерна на рік. Сьогодні хлібний урожай з вітчизняних полів постачається до понад 90 країн, з яких майже 20 купують по мільйону тонн і більше. Згідно з даними Мінсільгоспу США, у 2016/2017 марктинговому році в рейтингу найбільших експортерів зернових Україна посіла третє місце за обсягом поставок ячменю, четверте — кукурудзи, шосте — пшениці. Загалом за кількістю проданого за межі держави зерна наша держава стала «срібним призером», пропустивши вперед лише США.

Водночас, нарікають у Мінагрополітики, поточний виробничий потенціал у вітчизняному АПК залишається нереалізованим у повному обсязі. Адже світові демографічні тренди та прогнози розвитку економік інших країн спонукають до нарощування сільгоспвиробництва і збільшення наших експортних можливостей. У міністерстві планують, що на наступні 10 років Україна буде орієнтована на збільшення виробництва зернових до 77-80 млн тонн з метою забезпечення експорту на рівні 53-55 млн, інформують у прес-службі Мінагрополітики.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 342

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine