+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Що буде з курсом долара: в НБУ розповіли, чого чекати українцям

Курс долара в Україні на рівні 29,4 грн за долар в кінці 2019 року – технічний показник. При цьому Національний банк не може гарантувати, що вартість валюти дійсно буде знаходиться в зазначених межах. На даний момент долар дорожчає виключно через високий попит.

Про це заявив на своїй сторінці в Facebook глава ради НБУ Богдан Данилишин. “Національний банк не може брати на себе зобов’язання забезпечити курс гривні на певній позначці. Тому, щоб запобігти створенню ілюзорних курсових орієнтирів для населення, бізнесу та інших учасників ринку, Національний банк офіційно не оприлюднить ніяких прогнозів курсу гривні”, – пояснив економіст.

При цьому глава ради НБУ підтвердив, що бюджет України на 2019 рік справді побудований на прогнозному курсі 29,4 грн за долар на кінець 2019 року. Але цей показник технічний. У проекті зазначається, що в поточному році обмінний курс гривні залишався відносно стабільним з сезонними коливаннями – 26,8 грн за долар в середньому за січень-серпень 2018 року, в серпні 2018 року середній за місяць офіційний курс гривні становив 27,5 грн за долар.

Данилишин також додав, що Національний банк неодноразово підкреслював, що при режимі гнучкого курсоутворення курс гривні визначає ринок. Він залежить безпосередньо від пропозиції валюти з боку продавців і попиту з боку покупців.

“Всього за режиму гнучкого курсоутворення коливання курсу є здоровою реакцією ринку на постійні зміни ситуації в економіці, і їх не потрібно вважати ознаками кризи. Коливання курсу – це нормальна ситуація”, – запевнив економіст.

Він також зазначив, що НБУ послідовно дотримується позиції, що його завдання – зменшити інтенсивність коливань курсу гривні. Адже надмірні коливання курсу призводять до погіршення очікувань і можуть становити ризик для зниження інфляції до мети (5% +/-1 п.п. на найближчі роки).

Данилишин також прокоментував держбюджет 2019 року. За його словами, всі бюджети за роки незалежності України відображали реальні можливості економіки. Кожен уряд вважає свій бюджет найкращим і таким, що є проривним для забезпечення нового прогресу економіки, пояснює він. Не є винятком і цей проект.

Держборг України на червень 2018 року становив $ 76,3 млрд. З них приблизно 60% – зовнішні запозичення, а це $ 47,2 млрд, що в 2,6 рази більше поточного рівня валютних запасів країни.

29 серпня Міністерство фінансів України затвердило графік виплат за держборгом до 2023 року. Так, до кінця 2018 року Україна має виплатити $ 3,4 млрд, з яких обслуговування – $ 1,5 млрд і погашення основного боргу міжнародним фінансовим організаціям (МФО) $ 1,9 млрд.


Категория: Финансы
, , , ,
Просмотров: 111

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine