+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Сільське господарство можуть змінити розробки трьох компаній

Компанії Indigo Agricultur, Benson Hill та Inocucor застосовують аналіз великих даних та генну інженерію, щоб покращити наявні характеристики культур або вивести нові.

Крім цього, за допомогою біології вони експериментують з мікробами для створення біологічного середовища, в якому рослини зможуть розкрити максимальний потенціал росту. А ґрунти при цьому будуть виснажуватися значно менше. Про це повідомили у компанії «Baker Tilly».

За інформацією, Indigo Agriculture розробляє технологію підсилення здоров’я рослин за допомогою мікроорганізмів. Розшифровкою коду ДНК компанія виявляє найбільш корисні для здоров’я рослин мікроби.

Асортимент продукції Indigo включає насіння кукурудзи, сої, пшениці, бавовни та овочів із мікробним покриттям. Компанія стверджує, що така обробка допомагає культурам витримувати випробування навколишнього середовища: посуху, нестачу води чи низький рівень азоту в ґрунті. Крім того, підвищується стійкість до хвороб і шкідників.

«Найостанніші дослідження компанії показали, що після обробки врожайність кукурудзи збільшилася в середньому на 45% в регіонах, які отримували тільки 50% середньої кількості опадів. У деяких районах збільшення врожайності досягало 77%»,-зазначила «Baker Tilly».

Щоб фермери не боялися використовувати насіння, розроблене Indigo Agriculture, компанія буде укладати з ними контракти, надаючи їм насіння на початку сезону, а потім купуючи їх урожай за гарантовану ціну з премією.

Benson Hill розробила CropOS — платформу, що за допомогою аналізу великих даних і машинного навчання прогнозує, яке саме насіння дасть бажані характеристики.

«Головна мета CropOS — надати селекціонерам і дослідникам передовий інструмент для роботи з генетикою рослин. Завдяки CropOS експериментами з геномом сільськогосподарських культур зможуть займатися не тільки великі агрохолдинги, а й навіть невеликі господарства. І навіть більше, технологія компанії дозволяє зробити це за кілька тижнів, замість того, щоб чекати кілька сезонів»,-стверджує компанія.

Inocucor виробляє біологічні стимулятори для сільського господарства, використовуючи запатентований процес ферментації для поєднання декількох штамів бактерій та дріжджів. Увага компанії зосереджена на створенні мікробних консорціумів — комбінацій бактерій, дріжджів і цвілі, які, зазвичай, не співіснують у природі. Головна мета — природне підвищення врожайності та відновлення ґрунту.

Компанія вже підготувала  два ринкових продукти, які мають на меті посилення росту сільськогосподарських культур:

« Synergro — формула з живими клітинами для високоякісних продуктів, таких як суниця, помідори, салат і броколі; Synergro Free — безклітинне біологічне добриво для товарних сортів, таких як соя, кукурудза та пшениця».

Головним трендом в агропромисловому комплексі серед апаратних розробок є засоби точного землеробства. Це дозволить максимально ефективно використовувати ресурси. У сфері “агропрограм” — це поєднання аграрної та біологічної науки, для зміни самих рослин та середовища їх зростання.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 202

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine