+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Склади вітчизняних виробників заповнені добривами на 2,5 млрд грн

На сьогоднішній день українські аграрії повністю забезпечені добривами вітчизняного виробництва. Союз хіміків України заявляє, що на складах українських виробників добрив зберігається продукція на 2,5 млрд гривень.

Про це пише ukranews.com.

«У 2018 році в порівнянні з 2016 роком ситуація на ринку добрив істотно змінилася. На сьогоднішній день українські аграрії повністю забезпечені добривами вітчизняного виробництва, заявка Мінагрополітики щодо забезпечення аграрної галузі добривами до весняної посівної виконується на 100%. На складах вітчизняних підприємств зараз зберігається добрив на більш ніж 2,5 млрд гривень, які готові до відвантаження покупцям», — заявив Олексій Голубов, президент Союзу хіміків.

Повідомляється, що за підсумками 2018 року відбулося зростання внутрішнього виробництва добрив, однак частка імпорту добрив в споживанні становить понад 50%.

За словами Руслана Іллічова, генерального директора Федерації роботодавців України, зростання внутрішнього виробництва стало можливим завдяки діям антидемпінгових заходів, а також співпраці українських виробників з «Аграрним фондом», який другий рік поспіль виступає державним замовником добрив.

При цьому рівень споживання імпортних добрив залишається на рівні 60%, що не дозволяє в повному обсязі використовувати виробничі потужності українських виробників.

З метою стабілізації роботи хімічної галузі, а також можливості зниження в перспективі ціни на мінеральні добрива українського виробництва учасники обговорення підготували звернення до Міністерства економічного розвитку і торгівлі про продовження дії введених раніше антидемпінгових заходів в комплексі з новими заходами.

Зокрема, на період підготовки до осінньої посівної 2019 року пропонується запустити пілотний проект, який передбачає переробку газу українського видобутку на азотні добрива в обсязі, еквівалентному імпорту.

Крім того, в рамках пілотного проекту учасники круглого столу запропонували запровадити механізм компенсації ставок за кредитами для покупців добрив при їх закупівлі в українського виробника.

«Ми підготували економічне обґрунтування і закликаємо ввести державну програму фінансування, яка передбачає часткову компенсацію сільгоспвиробникам вартості витрат на мінеральні добрива, що купуються у вітчизняних товаровиробників, в сумі від 1 млрд гривень до 3 млрд гривень. З них 40% ми пропонуємо направити на закупівлю складних двох — і трикомпонентних добрив з вмістом азоту калію і фосфору і 60% — на закупівлю азотних добрив», — зауважив Руслан Іллічов.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 47

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine