+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Стан озимих зернових кращий за останні п’ять років

В кінці третьої декади листопада — початку першої декади грудня агрометеорологічні умови для перезимівлі озимих зернових культур складалися задовільно.

Перша декада грудня характеризувалася мінливою погодою з різкими перепадами температури повітря, повідомляє УкрАгроКонсалт.

У повідомленні зазначається, що середня температура повітря на початку декади становила від 2 до 9°С морозу. У другій половині декади вона підвищилася до 1,9-5,0°С тепла. Максимальна температура повітря в найтепліші дні становила 1,0-9,1°С тепла. Мінімальна температура в найхолодніші ночі знижувалася до 7-16°С морозу.

Протягом останнього тижня опади у вигляді дощу, мокрого снігу та снігу різної інтенсивності спостерігалися майже на всій території України. Вони дещо поліпшили вологозапаси в орному шарі грунту.

«Станом на 30 листопада, сніговий покрив висотою від 1 до 10 см спостерігався на більшій частині території країни. В окремих районах Івано-Франківської області його висота досягала 15-19 см. У південних областях снігу на полях не було. Однак з 30 листопада, внаслідок переміщення активного циклону, відбулося збільшення площі покриття і висоти снігового покриву на 2-20 см», — відмічають експерти.

У зв’язку з потеплінням у другій половині першої декади грудня в більшості областей сніг розтанув. У північних і східних областях місцями зберігся, висота його становить від 1 до 10 см.

За даними аналітиків, агрометеорологічні умови для перезимівлі озимих зернових культур в кінці третьої декади листопада — початку першої декади грудня складалися задовільно. В цілому стан озимих посівів оцінюється як добрий та задовільний.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 73

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine