+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Ціни на основні зернові

Пшениця і кукурудза на лінійних елеваторах втрималися в колишній ціні. Проте, вперше за останній місяць дещо подешевшав ячмінь, пропозиція якого скорочується.

Згідно з Меморандумом про взаєморозуміння на 2018/19 МР, Україні залишилося експортувати 6,9 млн. тонн пшениці. Зернової всіх класів (разом із борошном в перерахунку на зерно) вже експортовано 57% від узгодженого обсягу. При цьому продовольчої пшениці експортовано 59% від загального обсягу, фуражної — 41%. Так, за станом на 26 листопада 2018 року Україна експортувала 9,09 млн. тонн пшениці, з яких 5,45 млн. тонн продовольчої і 3,75 млн. тонн фуражної. Нагадаємо, що узгоджений в вересні аграрним міністерством і зернотрейдерами орієнтовний обсяг експорту пшениці в поточному сезоні становить 16 млн. тонн — по 8 млн. тонн продовольчої і фуражної.

Тим часом аграрії не можуть завершити збір урожаю кукурудзи, оскільки не вистачає вільного місця для зберігання збіжжя — елеватори перевантажені і не можуть відвантажувати зерно на продаж через серйозні логістичні проблеми. За даними Мінагрополітики, на кінець минулого тижня ще 5% кукурудзи залишалося в полі, її не можуть зібрати, тому що потім нема куди дівати — потужності зберігання більшості елеваторів повністю заповнені, і деякі з них змушені пакувати зерно в пластикові рукава, чого раніше не робили.

Щодо цін на основні зернові, то за даними моніторингу компанії «ПроАгро Груп», не зважаючи на введений минулого тижня військовий стан у прикордонних з Росією областях і областях, що мають вихід до морів, а також на відчутні коливання курсу гривні, вони залишилися майже незмінними, зокрема, на первинних базисах. Так, пшениця і кукурудза на лінійних елеваторах втрималися в колишній ціні, проте, вперше за останній місяць дещо подешевшав ячмінь, пропозиція якого скорочується.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 87

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine