+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

У 2018 в Україні очікується рекордний урожай яблук

Експерти Української плодоовочевої асоціації прогнозують рекордний врожай яблук, а також багатьох інших видів фруктів та ягід в 2018 році в Україні.

Про це йдеться в повідомляє прес-служба «Української плодоовочевої асоціації».

Проте, асоціації зазначають, підтвердити цей прогноз можна буде лише після завершення цвітіння садів, приблизно в середині травня.

«Аномально холодний та сніжний березень поточного року з високою імовірністю відтермінує цвітіння садів, що дозволить знизити імовірність втрат від весняних приморозків. Адже останніми роками найчастіше виробники страждали саме через передчасне цвітіння фруктових деревах, спровоковане ранньою весною», — повідомляють в асоціації.

Так, завдяки відносно стабільним кліматичним умовам зими, без аномальних морозів та з високою кількістю опадів, садівникам вдалося практично повністю запобігти ушкодженню та знесиленню дерев.

Оскільки минулого року приморозки в травні різко знизили врожайність багатьох фруктів, дерева змогли «відпочити» та накопичити достатню кількість поживних речовин, що позитивно впливатиме на врожайність в поточному році.

«В 2018 році вступає в плодоношення значна кількість молодих садів яблук та черешні. Крім того, велика питома вага молодих яблуневих садів еволюційно збільшить свою продуктивність в 2018 році. Отже, загальний обсяг врожаю збільшиться», — зазначають експерти.

ЄС очікує на рекордний врожай яблук після того, як приморозки минулого року різко знизили продуктивність в садах. Отже, конкуренція на ринку яблук ЄС посилиться, що негативно вплине на ціни.

Згідно з прогнозами, ЄС знову втратить значну частину черешні, абрикосу та персиків. Тому очікувати низьких цін на ці товари в ЄС не доводиться.

Прогнозується, що Україна суттєво збільшить експорт черешні до ЄС в новому сезоні. Отже, ціни на внутрішньому ринку будуть не нижчими, ніж в 2017 році.

«На ринку яблук України варто очікувати різкого зниження цін. Особливо важко буде виробникам, які вирощують яблука не дуже популярних сортів та не високої якості. Цілком імовірно, що такі яблука продаватимуться за тією ж ціною, що й промислові яблука. В той же час, якісні яблука перспективних сортів активніше продаватимуться за кордон. Тому експортери можуть навіть збільшити дохід порівняно до сезону 2017/18. Водночас, якісні яблука на внутрішньому ринку продаватимуться на 30-50% дешевше, ніж в попередньому сезоні», — додають експерти.

Нагадаємо, що Україна за 7 місяців сезону 2017/18 експортувала майже в 10 разів більше яблук, ніж імпортувала за той же період.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 169

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine