+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

У Мінагрополітики погодили позиції нової редакції стандарту на пшеницю

25 січня у Мінагрополітики відбулася координаційна зустріч. Вона стосувалася обговорення ключових пропозицій при формуванні другої редакції стандарту на пшеницю. В оновленому стандарті пропонується зменшити кількість класів непродовольчої пшениці. Окрім цього, пропонується ввести показник вмісту зерен, пошкоджених клопом-черепашкою.

За словами Олени Ковальової, заступника Міністра аграрної політики та продовольства України, метою коригування стандарту є оптимізація техніко-технологічних процесів виробництва зерна пшениці. Та гармонізації його нормування з міжнародними нормами. Зокрема країн Європейського Союзу, йдеться на сайті Мінагрополітики.

Нагадаємо, рішення щодо коригування ДСТУ на пшеницю було прийнято у 2018 році. Зважаючи на тривалий час його дії без перегляду та змін. Так, у вересні в рамках засідання технічного комітету «Зернові культури та продукти їх переробки» було розглянуто та схвалено першу редакцію оновлено стандарту на пшеницю. Вона була оприлюднена для публічного обговорення на двомісячний термін. При підготовці другої редакції були враховані пропозиції, які надійшли від учасників зернового ринку.

«В оновленому стандарті пропонується зменшити кількість класів непродовольчої пшениці. Це матиме позитивне значення, особливо у системі її заготівлі. Також увага надається показникам, пов’язаним з хлібопекарськими властивостями зерна — вмістом білка та клейковини. Уперше до стандарту, пропонується ввести показник вмісту зерен, пошкоджених клопом-черепашкою, а у якості рекомендованого — значення сили борошна», — відмітив Володимир Топчій, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.

Зазначається, що Проект другої редакції ДСТУ на пшеницю буде розглянуто на засіданні Технічного комітеті у лютому поточному року. Плановий термін введення в дію нового стандарту після затвердження — травень-червень 2019 року.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 94

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine