+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Аграрії просять владу відмовитися від планів удвічі зменшити некорупційну держпідтримку галузі

Українські аграрії звернулися до прем’єр-міністра України та народних депутатів із проханням відмовитися від планів удвічі скоротити у 2018 році дотації для сільськогосподарських виробників. На сьогодні вони є єдиним механізмом розподілу державної допомоги, що відбувається без втручання чиновників.

Відповідні звернення були направлені прем’єр-міністру Володимиру Гройсману. А також в.о. голови Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин Олександру Бакуменку та голові Комітету парламенту з питань бюджету Андрію Павелку. Звернення підписали представники громадських спілок:

  • «Всеукраїнська Аграрна Рада»,
  • «Аграрний союз України»,
  • об’єднання «Українська аграрна конфедерація»,
  • асоціацій «Український клуб аграрного бізнесу»,
  • «Союз птахівників України».

Згідно з текстом звернень, занепокоєння аграріїв викликає запропоноване в проекті державного бюджету на 2018 рік пункт. Це зменшення суми дотації для сільськогосподарських виробників у два рази до 2 млрд грн з 4 млрд грн у поточному році. Асоціації наголошують, що, на відміну від інших видів держдопомоги, виплата дотації відбувається в автоматичному режимі, мінімізуючи корупцію. Крім того, на користь даного механізму свідчать статистичні дані про припинення зменшення поголів’я на тваринницьких підприємствах у 2017 році.

«За такої ситуації передбачене законопроектом скорочення обсягів бюджетної дотації. З 4 млрд грн (у 2017 році) до 2 млрд грн (у 2018 році), тобто вдвічі, є абсолютно невиправданим», — зазначається у зверненнях.

З іншого боку, аграрії звертають увагу представників влади на невиправдане збільшення видатків за іншими статтями. Так, обсяг коштів для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки українського виробництва планується збільшити. З 500 млн грн до 945 млн грн. За оцінками асоціацій, у поточному році показник використання цих коштів не перевищить 250 млн грн. Для того, щоб у наступному році він досяг суми, яку пропонується закласти в бюджет, загальна вартість випущеної та реалізованої української аграрної техніки має збільшитися у 2,5 рази.

Крім того, аграрії зазначили, що заплановані видатки за програмою «Державна підтримка тваринництва» у 1,6 млрд грн також перевищує потребу. За підрахунками Асоціації виробників молока та Асоціації «Свинарі України», загальний об’єм необхідного фінансування складає до 400 млн грн. Тому аграрії запропонували зменшити планову суму видатків за цією програмою до 700 млн грн.

Аграрні об’єднання закликали представників влади врахувати їхні пропозиції до проекту Закону «Про державний бюджет України на 2018 рік» та залучати представників профільних громадських організацій до обговорення будь-яких питань, пов’язаних з державною підтримкою сільського господарства.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 154

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine