+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Ukraine Now: Кабмін ухвалив єдиний бренд України

Кабінет Міністрів України ухвалив на засіданні в четвер єдиний бренд України, якого не було за роки незалежності.

На цьому наголосив під час засідання уряду Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Взагалі є дивним те, що у нас 27 років нашої незалежності не було бренду України. І зараз ми зробили перший крок для того, щоби брендувати країну  і зробити єдину рамку, і найголовніше — що ми можемо працювати з цим брендом з різними цільовими аудиторіями, з різними тематиками і, дійсно, відкривати всі можливості нашої прекрасної країни і робити це саме зараз. Сьогодні в Україні, 10 травня 2018 року,  з’явився бренд України — Ukraine Now», — оголосив Гройсман.

Він подякував Міністерству інформаційної політики, всій команді, включно з міжнародними партнерами, що працювала над проектом.

«Команда уряду, Міністерства інформаційної політики спільно з багатьма нашими партнерами працювали над створенням бренду України. Сьогодні фактично ця робота завершена», — сказав Прем’єр-міністр.

Держсекретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко зробив презентацію колективної роботи, яка тривала майже рік, щодо створення бренду України.

«Вперше технічні завдання для відкритих і прозорих конкурсів грунтуються на серйозних дослідженнях цільової аудиторії, на яку й орієнтований єдиний бренд. Адже саме іноземці є тією аудиторією, кому ми хочемо показати Україну як країну можливостей, країну свободи, нових емоцій», — зазначив Біденко.

Він додав, що таке дослідження було проведено британськими експертами в рамках співпраці з урядом Великобританії. І включало в себе 6 фокус-груп Великобританії, Німеччини і Польщі, які показали кілька концепцій промоції України. На початкових етапах розробки до цього процесу долучився Конрад Бьорд, який керував знаменитою кампанією просування Великобританії під назвою GREAT. У розробці остаточного варіанту бренду взяли участь саме українські експерти і креативники. Учасникам конкурсу були надані результати дослідження і було запропоновано дати свої ідеї або пропозиції щодо доопрацювання тих рекомендацій, які були отримані від британців.

За словами Біденка, робота тривала впродовж 9 місяців. Перед остаточним рішенням варіанти бренду були ще раз протестовані за сприяння Офісу з інвестицій на цільових аудиторіях.

«Спираючись на ці результати і на власну експертну думку, комісія визнала переможцем варіант бренду Ukraine Now, створений українським агентством Banda Agency», — сказав держсекретар Мінінформполітики.

Він зазначив також, на основі цього єдиного парасолькового бренду, що містить ключові елементи комунікації, буде розроблений модульний бренд-бук, яким можуть скористатися будь-які органи влади, підприємства, громадські організації за умови дотримання технічних стандартів.

«Це означає єдиний голос України по всьому світу», — підкреслив Біденко.


Категория: Законы
, , ,
Просмотров: 190

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine