+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Україна може почати експортувати малиновий мед

Україна посідає третє місце серед провідних експортерів меду (поряд з Китаєм і Аргентиною). Але нерідко продає свій продукт дешевше, ніж китайці. Про це повідомив економіст продовольчої і сільськогосподарської організації FAO (Food and Agriculture Organization) Андрій Ярмак, в рамках XIV міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху».

Нагадаємо, що Мінагрополітики готує наказ для виробників меду.

За словами Ярмака, причина заниження ціни меду полягає в тому, що ми не можемо довести, що наша продукція краще, ніж у конкурентів, і причин тому ‒ багато.

«Одна з них ‒ відсутність контролю всередині країни, наприклад, банально у нас немає лабораторії, де можна було б проводити аналіз на відповідність європейським нормам», ‒ пояснив Ярмак.

І додав, що наразі найбільші витрати йдуть на лабораторні аналізи продукції, тому що зразки мають направлятися в країни ЄС, де вже визначають, наскільки мед безпечний. При цьому, є велика проблема наявності антибіотиків в меді.

Є і присутність хлорамфінікола, який в Україні дозволений, а практично у всіх країнах світу заборонено. Переконати наших виробників меду відмовитися від його використання практично неможливо. Зараз підняли питання ідентифікації кожного вулика. Ви собі не уявляєте, що відбувається в середовищі пасічників! Опір величезний», ‒ наголосив фахівець.

Також представник FAO зазначив, що одним з найдорожчих і перспективних видів меду є малиновий, і непогано було б почати його експорт.

Це один з найдорожчих видів меду, він користується великим попитом в тих же Сполучених Штатах. І взагалі, мономеди ‒ дуже цікава тема, цікавий напрямок, рекомендую звернути на це увагу», ‒ підсумував Андрій Ярмак.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 367

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine