+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Україна шукатиме в Індії нових покупців аграрної і харчової продукції

З 9 по 16 вересня відбудеться торговельна місія України до Індії. У Нью-Делі та Мумбаї відбудуться зустрічі для представників бізнесу обох сторін і важливі перемовини на урядовому рівні.

«Якщо говорити саме про аграрний та харчовий сектори, Україну, на жаль, поки що недостатньо знають в Індії. Особливо потенційні покупці нашої продукції», – зауважила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Тому основним завданням під час торговельної місії буде саме інформування індійських партнерів про можливості торгівлі з Україною. А також про наші сильні сторони та конкурентні переваги у виробництві та експорті певних видів продукції, додала заступник міністра.

Індія посідає перше місце серед країн – імпортерів української аграрної продукції.  Незважаючи на те, що ринок Індії є непростим, активна робота в цьому напрямку на рівні уряду та бізнесу відкриватиме значні можливості для наших експортерів, наголосила Ольга Трофімцева.

«Показники щодо торгівлі непогані, але в нас ще залишається цілий ряд аграрних товарів. В них ми вбачаємо конкретні можливості для збільшення вітчизняного експорту до Індії», – зазначила заступник міністра.

Згідно з аналітичними дослідженнями, попитом на цьому ринку, наприклад, користуватимуться молочна сироватка, овочі, бобові, сушені та волоські горіхи, олія соняшникова, свиріпова та ріпакова. Крім цього, конкурентними в Індії можуть бути українські соки, дріжджі, виноградні вина, спирт, висівки та кормове борошно, зернові культури та насіння олійних культур, підкреслила Ольга Трофімцева.

За результатами 2016 року товарообіг сільськогосподарською продукцією між Україною й Індією становив $1,683 млрд, з яких український експорт – $1,58 млрд. А вже за І півріччя 2017 року Індія імпортувала товарів з України на $1,035 млрд.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 273

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine