+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Україна в 4,5 рази збільшила експорт фруктів до Сінгапуру

У другій половині 2018 року в Сінгапур були здійснені перші пробні поставки свіжої лохини та яблук.

За даними EastFruit, торік обсяг поставок українських фруктів і ягід в Сінгапур, досягнув поки що досить скромних $ 61,2 тис. Проте ці поставки заклали фундамент для розвитку подальшої торгівлі плодоовочевою продукцією, оскільки покупці залишилися задоволені якістю української продукції.

«На початку 2018 року ми організували дві торгові місії в Сінгапур для виробників ягід і фруктів з України. Під час цих торгових місій вдалося провести ряд переговорів з найбільшими імпортерами овочів і фруктів, а також з мережами супермаркетів Сінгапуру, що вилилося в перші пробні поставки свіжої лохини і яблук цю країну в другій половині 2018 року», — розповів економіст інвестиційного департаменту продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак.

«Найголовніше, що якість доставленої продукції задовольнила сінгапурських імпортерів. Тому в 2019 році наші компанії мають можливості для розширення торгівлі. Зокрема, ми очікуємо, що загальний обсяг відвантажень яблука в Сінгапур виросте мінімум втричі, і це якщо прогнозувати дуже обережно», — зауважив фахівець.

Також є інтерес до імпорту лохини з України до Сінгапуру, проте українські компанії поки мають непогані можливості по її експорту в ЄС, що легше з точки зору логістики. Проте, якщо ціни на внутрішньому ринку почнуть знижуватися, то цей напрямок експорту може стати досить актуальним.

«В кінці сезону ми зробили пробну поставку лохини в Сінгапур — один контейнер на 500 кг. Це була радше іміджева поставка, зробили це тільки, щоб подивитися на можливості доставки. Ягода коштувала 250 грн/кг (7,66 євро), з яких 70 грн (2,15 євро) пішло на транспортні витрати і логістику. На той момент, за такі ж гроші можна було продати в Україні, з поля. Що стосується обсягів — якщо велика британська мережа імпортує приблизно 50-70 т лохини в тиждень, то для сінгапурського напрямку — тонна в тиждень це вже дуже багато. Географічно близько знаходяться США і Австралія, які є великими виробниками ягід. Тому ті, хто кажуть, що там можна продавати лохину по $ 20 (17,33 євро) за кілограм — помиляються. Америка поставляє туди лохину по $ 4-5 (3,47 — 4,33 євро) без урахування доставки, логістика набагато краще. Ми можемо поставляти ягоду в обмежених кількостях не безпосередньо, а через Стамбул, з перепадом температур, та й в якому стані доїде ягода — залишається під питанням. Тому для нас пріоритетним буде залишатися європейський ринок — він дуже ємний і знаходиться, фактично, під боком, нехай і більш конкурентний, і вимогливий до якості», — розповів керівник компанії «Українська ягода» Тарас Баштанник.

Аналітики відзначають, що Україна могла б поставляти в Сінгапур також волоські горіхи. Однак для успішних поставок волоського горіха в Сінгапур українським постачальникам необхідно поліпшити якість продукції.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 50

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine