+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Україні потрібно $75 млрд інвестицій, щоб потроїти валове виробництво с/г продукції

8 лютого відбувся круглий стіл «Інвестиції та кредитування в агробізнесі: особливості і перспективи», ініціатором та організатором якого стала ВГО «Українська аграрна конфедерація».

Захід, який відбувся у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, став ефективною платформою для обміну думками як для представників аграрного, так і фінансового секторів економіки України.

Учасників  круглого столу привітав народний депутат України, голова Ради підприємців при КМУ, президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко. За його словами, вітчизняне  с/г, хоча й є однією з бюджетоутворюючих галузей економіки,  не може бути   основним формувачем ВВП.  Але АПК  завжди буде одним  із основних трендів економіки. Нині тема продовольства в світі є дуже актуальною. А Україна серед основних  глобальних програм може лише й надалі зміцнювати власні позиції.

Зокрема, за оцінками експертів, ми можемо потроїти валове  виробництво с/г продукції. Для цього потрібно скорелювати врожайність, продуктивність та інші показники у відповідності з провідними країнами світу,  там де аграрний потенціал реалізовано повністю. На жаль, Україна не може повною мірою реалізувати власний агропотенціал через брак коштів. А їх  потрібно 75 млрд доларів.

Наразі в нашій країні спостерігається лише припинення інвестування із зовнішніх фінансових джерел. Враховуючи таку ситуацію, як вважає Леонід Козаченко, держава могла б використовувати і внутрішні грошові активи. Для цього необхідно активно розвивати середньо і довгострокове кредитування агросектору банками.

Під час круглого столу  було порушено низку актуальних питань. Йшлося про землю с/г призначення як об’єкт застави, а також про проблеми кредитування агробізнесу й аграрні розписки.  Окрему увагу було приділено інвестиціям в аграрний бізнес в умовах мораторію на продаж с/г землі. Зокрема, генеральний директор УАК Павло Коваль зупинився на темі державної підтримки аграрного сектору у 2018 році. А також компенсації ставок, проектному фінансуванні, закупівлі вітчизняної техніки тощо. На думку Павла Коваля, держава лише розрекламувала свою підтримку деяких програм в АПК. Але фактично знову проігнорувала думку провідних аграрних асоціацій. Вони мають власне стратегічне бачення щодо раціонального та ефективного розподілу держдотацій.

На завершення круглого столу «Інвестиції та кредитування в агробізнесі: особливості і перспективи», співорганізаторами якого виступили Інститут агробізнесу та Інститут кредитних відносин КНЕУ за підтримки Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», представники провідних агрохолдингів. Зокрема, компанії «Агродженерейшн», агропромхолдинга «Астарта-Київ»,  ТОВ «Акрукс Груп», компанії Ecodevelop, СКБ «Ватра»,  «Корпорація «АПК», які є членами ВГО «Українська аграрна конфедерація»,  поділились власною практикою  залучення інвестицій в агробізнес.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 162

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine