+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Українські аграрії занепокоєні можливою забороною гліфосату у ЄС

Українські аграрії занепокоєні намірами Європейського Союзу заборонити використання гліфосату в країнах блоку. Про це повідомляє Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ). Вона об’єднує провідні компанії українського агропродовольчого сектору.

З відповідним листом «Український клуб аграрного бізнесу» звернувся до Хюга Мінгареллі, голови делегації Європейського Союзу в України.

«Від імені українських агровиробників висловлюємо своє занепокоєння разом з виробниками Аргентини, Бразилії, США та європейськими фермерами щодо можливої заборони гліфосату у країнах ЄС. Гліфосат — найпоширеніша активна речовина у світі. Він використовується для виробництва гербіцидів», — йдеться у листі-зверненні.

«Гліфосат дозволив здійснити революційний крок в обробітку ґрунту без оранки. Він економить час, захищає ґрунтові води та запобігає ерозії. Використовуючи гліфосат, аграрії використовують менше палива, у порівнянні з традиційною технологією. І тим самим виділяють в атмосферу менше вуглекислого газу», — заявляють українські аграрії.

На думку УКАБ, сьогодні не існує еквівалентної альтернативи гліфосату. Тому його заборона матиме негативні наслідки не тільки для фермерів ЄС, але й для українського сільського господарства.

«На наш погляд, заборона гліфосату поверне фермерів до нестабільних методів ведення сільського господарства. Та призведе до створення чорного ринку пестицидів з цією діючою речовиною. Оскільки гліфосат продовжуватиме вироблятись у третіх країнах», — вважають в Асоціації.

Заборона використання гліфосату в країнах ЄС може поставити під загрозу діючі торгові угоди України, тому в УКАБ висловили сподівання, що гліфосат незабаром буде перереєстрований в ЄС.

Як відомо, гліфосат, в основному, застосовується у вирощуванні кукурудзи та соняшнику, 40% українського експорту кукурудзи вивозиться до країн ЄС.

Зазначимо, що гліфосат є основним компонентом у популярному гербіциді Roundup, який виробляє американський гігант з агрохімікатів Monsanto. Існують побоювання, що компонент може спричинити рак.

Раніше повідомлялося, що Франція вирішила встановити 2022 рік як крайній термін для того, щоб поступово відмовитися від використання гліфосату, суперечливого активного інгредієнта в гербіцидах.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 197

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine