+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Українські агровиробники та машинобудування знайшли партнерів в Індії

10 українських компаній-виробників зі сфер сільського господарства та машинобудування повернулись із торгової місії до Індії. Там вони провели двосторонні зустрічі із понад 100 індійськими виробниками й дистриб’юторами, зустрілись із представниками торговельних палат в Нью-Делі та Мумбаї. Та відвідали виставку харчової промисловості «Annapoorna World of Food India».

П’ять компаній вже отримали конкретні торгові пропозиції, контракти. А також запити на надання цінових пропозицій або знайшли потенційних дистриб’юторів на індійському ринку. Частина компаній розпочала переговори, які продовжить після місії.

Торгову місію очолювали Заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Наталія Микольська та Заступник Міністра сільського господарства Ольга Трофімцева. До складу делегації також входили представники Державної служби України з питань безпеки продуктів харчування та захисту прав споживачів та Української зернової асоціації. Торгова місія організована Офісом з просування експорту за підтримки Western NIS Enterprise Fund. Вона відбувалась з 10 по 15 вересня 2017 року.

«Для Western NIS Enterprise Fund участь у реалізації цієї та інших торгових місій є частиною нашої діяльності. Вона спрямована на підтримку українських виробників, продукція яких може конкурувати на глобальному ринку. Такими є, передусім, готова продукція харчової промисловості й сільського господарства, а також технологічні розробки. Наприклад, цього разу успіх мали українські зарядні пристрої для електромобілів. Вони викликали цікавість в індійських автовиробників, що саме планують запускати виробництво електромобілів». – прокоментував Віталій Бігдай, Керівник Програми сприяння експорту Western NIS Enterprise Fund.

Така кількість двосторонніх зустрічей – майже 190 за одну поїздку – відбулась уперше за історію українських торгових місій, організованих Офісом з просування експорту. Українські підприємці налагодили контакти з потенційними партнерами. Та отримали інформацію про особливості індійського ринку й регулювання на ньому. Потенційних домовленостей про підписання трьох контрактів досягли дві українські агро-компанії. Це JNL, виробник бобових з Чернігова, та київський сільськогосподарський виробник «Україна Агро». За результатами підсумкового опитування усі учасники високо оцінили практичний зміст зустрічей та їх відповідність очікуванням.

Індія відкриває зростаючі можливості для декількох сфер українського виробництва. По-перше, для сільського господарства та харчової промисловості. Зростання індійського середнього класу та його доходів зумовлює перехід до споживання якісніших та дорожчих продуктів. Також Індія продовжує розвивати інфраструктуру. Це надає можливості українським постачальникам обладнання та техніки.

Торгова місія показала високий рівень співпраці між приватними компаніями та командами Офісу з просування експорту, Міністерства економічного розвитку й торгівлі України та Міністерства аграрної політики та продовольства України.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 213

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine