+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Українці з січня зможуть здавати зношені банкноти в банки

Українці з нового року зможуть здавати значно зношені гривневі банкноти в регіонах, де відсутні підрозділи Національного банку, до банків, які мають повноваження на зберігання запасів готівки НБУ.

Як повідомляється на сайті регулятора, статус уповноваженого банку мають три банки – «Ощадбанк», «ПриватБанк» і «Райффайзен Банк Аваль».

Зазначається, що мова йде про значно пошкоджених банкнот, що втратили платіжні ознаки в результаті пожеж, повеней, забруднення хімікатами. Банки будуть пакувати ці банкноти і передавати в Національний банк для проведення досліджень.

Нацбанк нагадав, що раніше значно зношені банкноти для проведення досліджень брали безпосередньо регіональні підрозділи регулятора, і на сьогодні такі підрозділи збереглися в Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Харківській, Хмельницькій, Львівській областях та м. Київ.

Зношеними вважаються банкноти, що мають потертості, часткову втрату фарби на зображеннях, розпушення і втрату папером жорсткості, загальні або локальні забруднення, плями та написи, відбитки штампів, надриви або надрізи, отвори та проколи, відірвані і склеєні краї або кути, а також банкноти склеєні.

Заклади торгівлі і сфери послуг зобов’язані приймати без обмежень зношені гривневі банкноти всіх номіналів, не викликають сумніву в їх справжності та платіжності.

Разом з тим, ці установи зобов’язані не видавати отримані зношені банкноти на здачу, а мають здати їх разом з готівковою виручкою в обслуговуючі банки.

Банки зобов’язані без обмежень приймати від фізичних і юридичних осіб зношені банкноти, якщо вони не мають ознак підроблення, для обміну на придатні до обігу банкноти, а також для всіх видів готівкових платежів та зарахування на рахунки, вклади, акредитиви.

Пошкоджені банкноти банки вилучають з обігу. За результатами досліджень клієнтам відшкодовується відповідна сума грошових знаків національної валюти, визнаних справжніми і платіжними. Підроблені грошові знаки вилучаються з обігу без відшкодування вартості і передаються Національної поліції для розслідувань.


Категория: Финансы
, , , ,
Просмотров: 70

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine