+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Условия вступления

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ТА ВИХОДУ З АСОЦІАЦІЇ

  1. Кожне підприємство, організація вступає і виходить з Асоціації на добровільній основі з збереженням взаємних зобов’язань та діючих на момент виходу договірних зобов’язань з іншими підприємствами /організаціями/.
  2. Прийняття підприємств і організацій в Асоціацію не залежить від форми власності, економічних показників та характеру їх діяльності, якщо вони не суперечать діючому законодавству та цілям діяльності Асоціації. Учасниками Асоціації можуть бути підприємства та організації України та інших країн.
  3. Для вступу підприємство (організація) подає в Раду Асоціації заяву і сплачує вступний внесок у розмірі 200 000 гривень. Рішення про прийом в Асоціацію Загальні Збори Учасників Асоціації приймають на найближчому засіданні.
  4. Учасники Асоціації мають право вийти з її складу із збереженням зобов’язань перед Учасниками Асоціації у відповідності з укладеними на момент виходу договорами.
  5. Членство в Асоціації припиняється лише у зв’язку з виключенням учасника Асоціації або при виході учасника з Асоціації.
  6. Учасник Асоціації може бути виключений з її складу рішенням Загальних Зборів Учасників Асоціації у випадку порушення умов цього Статуту.
  7. Для виходу із складу Асоціації. Учасник Асоціації подає в Асоціацію заяву в строк не пізніше 60 днів до дати виходу з Асоціації. Рада Учасників Асоціації приймає рішення про вихід організації (підприємства) із складу Асоціації.
  8. При виході підприємства (організації) з Асоціації внески не повертаються.
Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine