+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

В Раді пообіцяли «поставити хрест» на земельному мораторії цього року

У Верховній Раді України прогнозують скасування земельного мораторію до кінця року. Про це розповів народний депутат України від «БПП» Олексій Мушак.

Нагадаємо, як показали дослідження, у 1992 році лише 14% українців були проти ринку землі. На сьогодні цифра становить 59%. 65% українців взагалі не знайомі з текстами законопроектів щодо скасування мораторію на продаж землі.

«Рішення Євросуду визнає фактично те, що ми просили зробити Конституційний суд. Що земельний мораторій обмежує права громадян», – каже він.

На думку депутата – люди, які виступають за мораторій, продукують економічну бідність. Адже володіють лише базовими правами громадян. Тому, важливо прийняти необхідні закони та відкрити ринок землі.

«Щодо правових наслідків: наразі держава не зобов’язана скасувати все під корінь. Проте мораторій все одно має бути відмінено, прийнявши базовий земельний закон тощо», – запевняє він.

Нардеп наголошує, що не можна перешкоджати громадянам України розпоряджатися своєю землею.

Нагадаємо, що під час голосування за скасування мораторію минулого року за його продовження проголосувало 65 з 136 депутатів від «БПП».

Довідка: вперше мораторій було введено Верховною Радою в січні 2001 року. Ініціатор рішення – народний депутат Анатолій Матвієнко. Закон передбачав, що мораторій діятиме короткостроково. До прийняття закону про обіг земель с/г призначення або відповідної норми в Земельному кодексі. Пізніше, в тому ж 2001 році, парламент прийняв Земельний кодекс. Однак у ньому не йшлося про скасування мораторію. Навпаки, закон продовжив його дію до кінця 2005 року. Після цього дію мораторію продовжували ще 8 разів. У 2004, 2006, 2008, 2010, 2011, 2012, 2015 і востаннє у 2016 році – до 1 січня 2018 року.

Минулого року останню спробу по скасуванню мораторію ініціював Олексій Мушак. Так, під час розгляду у сесійній залі парламенту законопроекту про продовження дії мораторію ще на рік, він подав два альтернативні документи, аби не робити цього.

Також він ініціював збір підписів від імені 55 депутатів у лютому 2017-го. Та передав до Конституційного Суду подання щодо визнання мораторію неконституційним. Втім у лютому 2018 року конституційний суд відмовив. Він активно критикував ухвалений у лютому цього ж року рішення КСУ відмовити у відкритті відповідного конституційного провадження.

На його думку, КС постійно залишає незмінним своє рішення. Бо в його основі – політичні мотиви і традиційне небажання щось змінювати в країні. Саме Мушак повторно зареєстрував земельний законопроект Тимошенко 2008 року. І цим публічно «драконить» лідерку червоно-сердечних, адже вона хотіла це зробити на посаді прем’єра.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 157

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine