+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

В Україні можуть спростити ввезення пестицидів та агрохімікатів

У парламенті обговорили законопроект №6606 «Про внесення змін до статті 4 Закону «Про пестициди та агрохімікати», який має на меті спростити ввезення в Україну пестицидів та агрохімікатів.

Обговорення відбулося на засіданні парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, передає Agravery з посиланням на AgroPolit.com.

Як зазначено, думки нардепів щодо законопроекту розділилися: одні вважають, що його потрібно приймати, інші – доопрацювати.

У пояснювальній записці до документу вказано, що наразі обов’язковою умовою завезення та використання незареєстрованих в Україні пестицидів є документальне підтвердження їх реєстрації в країні, де вони виробляються.

Тобто – якщо до України «їде» незареєстрований хімікат – треба показати документ, що він зареєстрований у державі, де його виробляють. Але, на думку творців законопроекту, це у кількох випадках зробити неможливо і в загальному уповільнює розвиток бізнесу у цій сфері та не дозволяє отримати кращі врожаї.

Так, різноманітні експериментальні препарати можуть ще не мати реєстрації в країни-виробника. Але одночасно перебувати у процесі державних випробувань в Україні, де перевіряють дієвість хімікатів.

Також хімікати можуть виробляти за кордоном, але там не користуватись ними. Все через тамтешню відсутність тих шкідників, хвороб, проти яких спрямований препарат. В такому випадку речовину також не реєструють.

«Крім того, ця норма, не передбачаючи жодних виключень, фактично та безальтернативно встановлює обов’язок подання реєстраційних документів. Хоча питання наявності/відсутності певних документів може вирішуватись виключно законодавством іноземної держави», – наголошують у записці.

Там додають, що через цю норму Україна втрачає позиції у рейтингу ведення бізнесу. А її скасування допоможе створити в Україні нові біологічні препарати.

Водночас деякі нардепи переконані, що прийняття документу спровокує корупцію та контрабанду, зашкодить природному середовищу, загрожуватиме статусу «органічна Україна» тощо.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 216

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine