+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

В Україні – рекордний урожай картоплі, – Українська асоціація виробників картоплі

Оператори картопляного ринку одноголосно говорять про високий врожай картоплі у господарствах населення та дрібних виробників. А професійні картопляри озвучують нечувану для України врожайність – на рівні 46-50 т/га. Це суттєво вище ніж торік, коли вона становила 40 т/га. Про це пише сайт Української асоціації виробників картоплі УАВК.

Нагадаємо, що в ЄС – рекордно низький урожай картоплі.

В повідомленні ідеться, що, попри 10-15-відсоткове скорочення виробничих площ у сезоні-2018. Загальна врожайність у професійних картоплярських господарствах є вищою, ніж у сезоні-2017.

Це дозволяє зробити висновок про те, що врожай картоплі в Україні буде вищим, ніж торік. Причина – сприятливі погодно-кліматичні умови в середині літа. Вони виправили ситуацію з пізньою посівною кампанією та браком дощів на етапі появи сходів», – повідомила виконавчий директор Української асоціації виробників картоплі Оксана Руженкова. За результатами опитування найбільших виробників картоплі України, які входять до лав УАВК.

За її інформацією, найнижчі показники в 25-27-30 т/га зафіксовано на окремих полях Житомирської та Чернігівської областей. Котрі локально тривалий час залишалися без дощів.

Справжній рекорд встановлено ТОВ «Агро ЛВ Лімітед» – 63 т/га столової картоплі без поливу на площі в 305 га. Тут же на демо-ділянках, які закладаються для вивчення потенціалу нових сортів, були зафіксовані показники в 100 т/га. Це нечуваний рекорд і для Львівщини, і для України.

Темпи копання картоплі в усіх різні. Є господарства, які щойно розпочали копання й освоїли по 7-10% виробничих площ. Є лідери, котрі зібрали по 55-60% врожаю.

Реалізація з поля за 2-ю групою. Мінімальна відпускна ціна – 2,5-2,7 грн/кг (невеликі партії картоплі проблемної якості, які господарства не вважали за потрібне закладати на зберігання), максимальна – 3,7 грн/кг. За 1-ю групою – цінова вилка 3,5-4,8 грн/кг. Лідер цінової політики – ТОВ «Овочева група» з відпускною ціною 5,5-6 грн/кг.

Повідомляється, що на ринку активно працюють трейдери з Молдови. Пропонована ціна для господарств — не членів УАВК, які  не мають сховищ, – 2,5 грн/кг. Професійним картоплярам дають 4–4,5–5–5,15 грн/кг залежно від якості, товарності, розміру фракції.

Прогнозуючи вал картоплі сезону-2018, виробники очікують, що в сховища будуть закладені обсяги більші, ніж торік. Проблеми, яких зазнали європейські картоплярі, українських виробників не заторкнули.  Наш врожай вищий, аніж торік, проте потрібно прискіпливо дивитися на якість у різних регіонах України», – радять в УАВК.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 122

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine