+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

В Україні запропонували легалізувати криптовалюти

Народні депутати України запропонували Верховній Раді легалізувати оборот біткоіну (bitcoin) та інших криптовалют в Україні. Про це йдеться у відповідному законопроекті, зареєстрованому у Раді.

Так, державне управління у сфері поводження криптовалют пропонується покласти на Національний банк України. Для цього планується доповнити закон Про Національний банк України пунктом. Він наділяє НБУ функціями:

 • визначення порядку створення та діяльності криптовалютної біржі,
 • моніторингу всіх криптовалютних транзакцій,
 • порядку ідентифікації суб’єкта криптовалютних операцій.

Передбачається, що держава не несе зобов’язань, а також не відшкодовує вартість криптовалюти у разі її знецінення або втрати з будь-яких інших причин.

Крім того, автори законопроекту хочуть зобов’язати суб’єктів криптовалютних операцій зберігати дані про проведені транзакцій протягом 5 років. Суб’єктами є криптовалютні біржі, користувачі системи блокчейн, власники криптовалюти і майнери.

Також у документі зазначено, що криптовалютна біржа зобов’язана здійснювати моніторинг усіх транзакцій. А також ідентифікацію та персоніфікацію суб’єктів криптовалютних операцій в порядку, встановленому НБУ.

Дохід, отриманий криптовалютною біржею від здійснення криптовалютних операцій, підлягає оподаткуванню відповідно до вимог чинного законодавства.

Крім того, законопроект передбачає визначення основних термінів, таких як:

 • криптовалюта,
 • криптовалютна біржа,
 • криптовалютнаий кошик,
 • криптовалютні транзакції,
 • система блокчейн,
 • користувач системи блокчейн,
 • суб’єкт криптовалютних операцій,
 • власник криптовалюти,
 • майнер,
 • майнінг та інші.

Наприклад, криптовалюта у законопроекті визначається, як програмний код (набір символів, цифр і букв), який є об’єктом права власності, може виступати засобом міни, відомості про який вносяться і зберігаються у системі блокчейн в якості облікових одиниць поточної системи блокчейн у вигляді даних (програмного коду).

Криптовалютна біржа — це організація, яка забезпечує взаємозв’язок між суб’єктами криптовалютних операцій, забезпечує обмін криптовалюти на електронні гроші, валютні цінності, цінні папери.

Користувачем системи блокчейн може виступати будь-яка фізична особа, фізична особа-підприємець або юридична особа, яка за допомогою власного та/або орендованого технічного обладнання підтримує працездатність системи блокчейн, здійснює проведення криптовалютних транзакцій і захисту системи блокчейн.

Майнер, згідно із документом, це будь-яка фізична особа, фізична особа-підприємець або юридична особа, яка за допомогою власного та/або орендованого спеціалізованого обладнання забезпечує працездатність і безпеку системи блокчейн, криптовалютних транзакцій, і, в залежності від правил системи блокчейн, отримує винагороду системи блокчейн та/або набуває право власності на криптовалюту.

Нагадаємо, що раніше заступник голови НБУ Олег Чурій заявляв, що регулятор не може визнати криптовалюти валютою і попередив про ризики шахрайства.

При цьому, нардепи Ірина Єфремова, Людмила Денисова, Ігор Котвицький, Світлана Войцеховська (всі — Народний фронт) та Іван Рибак (фракція Блок Петра Порошенка) подали до Верховної Ради законопроект про обіг криптовалют в Україні.

Відзначимо, що у квітні в Японії наділили біткоіни та інші криптовалюти статусом платіжних засобів. Південна Корея також має намір легалізувати криптовалюти. Крім того, Індія повідомила про плани зайнятися регулюванням криптовалют.


Категория: Финансы
, , , ,
Просмотров: 218

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine