+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Великий бізнес відмовляється платити податки

Великі платники податків заборгували державі 12,65 млрд грн. Про це повідомив глава Офісу великих платників податків ДФС Євген Бамбизов. Станом на 1 жовтня 2017 року загальна сума податкового боргу 326 підприємств-боржників становить 12,65 млрд грн.

Податковий борг — сума узгодженого, але не виплаченого грошового зобов’язання. Таким чином, боржники не заперечують суму боргу, однак також і не погашають його.

В першу чергу виплату боргу затримують банки, які знаходяться в стадії ліквідації. Їх сукупний борг складає 3,14 млрд грн, що дорівнює 26,7% від суми загального боргу всіх підприємств-боржників.

Ця проблема пов’язана з тим, що між нормами ПК України та Закону «Про систему гарантування вкладів фізосіб» існують правові колізії в питанні декларування і сплати податків банками-банкрутами.

Крім того, НК України не регулює відносини щодо стягнення боргу з банку, який знаходиться в стадії ліквідації.

Найбільшим боржником із виплати податків є ПАТ «Укрнафта», яке одне винне державі 2,1 млрд грн податку на прибуток і ПДВ.
На даний момент стягнення податкового боргу з цього підприємства заважає позиція суду, який заборонив реалізовувати майно компанії, що знаходиться в податковій заставі, що не дає можливості погасити борг перед бюджетом.

Це при тому, що за три останні місяці ДФС зменшила загальну суму боргу на 626,3 млн грн. Це вдалося зробити частково за рахунок примусового списання грошей з рахунків підприємств (18,5 млн грн), частково за рахунок опису майна боржників (214,3 млн грн).

За словами Євгена Бамбізова, окрема проблема полягає в тому, щоб отримати від державних підприємств частина чистого прибутку. Згідно із законом всі держкорпорації зобов’язані відраховувати частину свого прибутку своєму власнику — державі. Однак на практиці часто цього не роблять. При цьому такі виплати не є податками, тому у ДФС відсутні ефективні механізми для примусового погашення такої заборгованості.

Для вирішення проблеми необхідно внести зміни в ряд нормативно-правових актів України.


Категория: Финансы
, , , ,
Просмотров: 285

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine