+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Вертикальні ферми здатні у 350 разів збільшити урожайність овочів

Вертикальні ферми — ефективна технологія виробництва овочів і зелені, яка не шкодить навколишньому середовищу і економічна з точки зору використання ресурсів.

Фонд Vision Manager инвестировал $200 млн в стартап Plenty, который выращивает зелень в вертикальных фермах. Стартап Plenty спрямований на вирощування овочів та зелені за допомогою вертикальних ферм, які здатні збільшити урожай у 350 разів з використанням мінімальної кількості води. Розробники вважають, що це абсолютний рекорд в високотехнологічному рослинництві. Также миллиардер планирует развивать технологии Plenty в Японии и Китае, где ощущается нехватка земель, пригодных для выращивания продуктов питания.

Мосаесі Сон, глава Softbank і засновник фонду Vision Manager, хоче використовувати вертикальні ферми для вирішення проблеми нестачі продовольства на Близькому Сході, а також в Японії і Китаї, де відчувається нестача земель, придатних для вирощування продуктів харчування.

Ферма виглядає як 6-метрова колона, наповнена рідкісними видами зелені: фіолетовою сибірської капустою, щавлем, екзотичними сортами базиліка і цибулі. Поживні речовини надходять зверху під силою тяжіння, без використання насосів. Plenty споживає менше енергії, ніж інші фермерські стартапи. Використання такої системи дає змогу вирощувати набагато більше культур на квадратний метр.

«Система підключена до інтернету, контролює забезпечення рослини світлом, регулює рівень вологості і надходження поживних речовин, в залежності від того, яка культура вирощується», — наголошує Мет Бернард, засновник Plenty.

Розробники Plenty повідомляють, що ферма може давати в 350 разів більший урожаю, ніж звичайний ґрунт. При цьому вона використовує лише 1% води.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 257

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine