+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Вирощування овочів у закритому грунті має в українській економіці великі перспективи

На сьогоднішній день, за даними Міністерства аграрної політики і продовольства, українська теплична продукція забезпечує всього 20% внутрішнього ринку, в пік сезону — до 50%, інші овочі закуповуються за кордоном.

За прогнозами, обсяги споживання тепличних культур в нашій країні в наступні п’ять років виростуть в 3-5 разів.

Зараз в Україні господарства, які вирощують агрокультури в закритому грунті, проходять своєрідний еволюційний відбір. Ті, на яких застосовуються застарілі технології, які не забезпечують необхідну продуктивність, закриваються. Замість них з’являються нові сучасні підприємства.

Так, в 2016 році в Україні побудовано 8 га сучасних теплиць, що використовують високопродуктивні методи виробництва з Голландії. У тому ж році 6 га площ теплиць старого типу змушені були припинити роботу через свою ринкову неефективність.

У теплицях України традиційно найбільше вирощується огірків і помідорів, які складають 50% і 44% ринку відповідно. Менша увага приділяється салатам, різної зелені і іншим культурам (6% ринку).

На думку експертів, якщо нове тепличне господарство, проект якого розроблений в компанії, буде виробляти на 3 га своїх площ зелень, а саме петрушку, кріп, салат латук, кінзу і базилік, ще 3 га виділяються під томати та огірки, то найбільший дохід майбутнього підприємству принесе виробництво кропу (21,3%), на другому місці за прибутковістю — огірки (21,1%), на третьому — помідори (18,3%).

Реалізація даного проекту потребує вкладення грошей в сумі €5,37 млн. Основна їх частина (82,4%) призначена для облаштування теплиць, а 10,8% буде витрачено на обладнання та матеріали, що застосовуються в технології вирощування овочів і зелені.

Загальний річний обсяг продажів створюваного тепличного господарства складе €4,8 млн, розрахували експерти. Їх рентабельність буде на рівні 35,1%, що означає більше 35 центів чистого прибутку в кожному євро доходу.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 190

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine