+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Вітчизняні зерносховища можуть вмістити лише 46 млн тонн

На другу половину листопада 2018 року їх було зібрано 66,4 млн тонн. Це майже на 2,5 млн тонн більше, ніж роком раніше. Радість від хорошого врожаю, правда, затьмарює той факт, що отриманий він не за рахунок збільшення виробництва пшениці.

Через посуху в південних областях України, його намолот буде на 2,9% менше, ніж в 2017-му.

Зате кукурудзи на 19.11.18 вирощено і зібрано на 6,6 млн тонн більше, ніж за весь 2017 рік. А за остаточними підсумками 2018-го очікується приріст валового збору кукурудзи на 40,9% в порівнянні з минулим періодом.

Також на рекордну позначку може вийти торішній урожай ріпаку. Посівна площа під озимий ріпак була на 12% більше, ніж роком раніше. Вона перевищила один мільйон гектарів. Збільшилися на 8% і посіви ярового ріпаку, він зайняв приблизно 50 тис. га.

Соя ж, навпаки, втратила привабливість у вітчизняних аграріїв. На українських полях її потіснили більш рентабельні соняшник і кукурудза.

Але урожай мало зібрати, його ще необхідно доставити на елеватори і зберегти. А з цим в Україні деякі проблеми. Вагонів-зерновозів не вистачає. І якщо великі компанії мають можливість створювати власний вагонний парк, то фермери часто змушені продавати кукурудзу прямо з полів за викидними цінами. Це позбавляє їх великої частки потенційного доходу. Тому, незважаючи на багатий урожай, невеликі господарства можуть зіткнутися з нестачею коштів для проведення нової посівної кампанії.

Недостатньо в нашій країні і елеваторів для зберігання зерна. Вітчизняні зерносховища можуть вмістити лише 46 млн тонн, а необхідно майже в два рази більше. Найбільші можливості по зберіганню зернових мають:

  • Державна продовольчо-зернова компанія — 3,7 млн ​​тонн,
  • Кернел — 2,9 млн тонн,
  • Нібулон — 1,9 млн тонн.

Останнім часом зернотрейдери більше зосереджені не на на розвиток потужностей зберігання. А на збільшенні ємності та пропускної здатності терміналів в портах.

Зростання врожайності зернових в Україні, безсумнівно, позитивно позначиться на економічному стані держави. І дозволить збільшити виручку від експорту. Однак дрібні і середні виробники все ще не отримують очікуваної віддачі від своєї праці. У зв’язку з наявністю проблем із зберіганням і логістикою.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 65

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine