+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Визначено пріоритетні ринку збуту для аграрної продукції

1 грудня був підписаний тристоронній Меморандум про співпрацю між Міністерством аграрної політики та продовольства України. А також Державною службою Україною з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та громадськими об’єднаннями агропромислового комплексу.

Про це повідомляє прес-служба Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу». Документом передбачена оптимізація координації дій та взаємодії Сторін в рамках реалізації торговельної політики торгівлі України. Та розвиток її експортного потенціалу, шляхом забезпечення виконання вимог законодавства країн призначення.

У Меморандумі узагальнена спільна позиція щодо визначення пріоритетних напрямків розвитку торговельних відносин України за напрямками виробництва. За словами підписантів документ покликаний сприяти міжнародній торгівлі та покращенню експортного потенціалу України. Та диверсифікації ринків збуту вітчизняної продукції, підвищенню конкурентоспроможності товарів на закордонних ринках.

Тарас Висоцький, генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» прокоментував підписання документу. Та зазначив, що бачить головною його метою координацію та злагодженість кроків щодо експорту: «Меморандум окреслює рамкові умови співпраці по відкриттю зовнішніх ринків для аграрної продукції. У документі чітко проставлені пріоритети, визначено узгодженість дій та комплексна робота згідно плану. Наприклад, якщо ми працюємо з Індонезією, то узгоджуємо регуляторно-нормативні документи та дозволи по всіх групах аграрної продукції, які можуть бути цікаві для експорту у цю країну. Тобто підходимо до кожної країни комплексно, попередньо визначивши пріоритетні, аби компанії не поодинці зверталися до нас, а ми до міністерства та Держпродспоживслужби, по кожній проблемі окремо».

Сторони домовилися створити спільну систему моніторингу реалізації державної політики у сфері торгівлі й розвитку експортного потенціалу. Відповідно до Експортної стратегії України будуть визначені пріоритетні ринки збуту продукції за напрямками виробництва із урахуванням ринків у фокусі. Для реалізації завдань Меморандуму сторони домовилися організовувати регулярні зустрічі не рідше ніж один раз на три місяці.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 392

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine