+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Внесено зміни до Порядку оформлення результатів перевірок дотримання податкового законодавства

Внесено зміни до Порядку оформлення результатів документальних перевірок дотримання законодавства України з питань державної митної справи. Податкового, валютного та іншого законодавства платниками податків — юридичними особами та їх відокремленими підрозділами.

Державна фіскальна служба України повідомляє, що у Міністерстві юстиції України 18.08.2017 за № 1022/30890 зареєстровано наказ. Наказ в міністерстві фінансів України від 21.07.2017 № 657 «Про затвердження Змін до Порядку оформлення результатів документальних перевірок дотримання законодавства України з питань державної митної справи. Та податкового, валютного та іншого законодавства платниками податків — юридичними особами та їх відокремленими підрозділами». Його було опубліковано у Офіційному віснику України № 70 від 08.09.2017.

Наказ набирає чинності з дня, що настає за днем його офіційного опублікування, тобто 9 вересня 2017 року.

Зазначений наказ був розроблений з метою адаптації положень Порядку оформлення результатів документальних перевірок дотримання законодавства України. Питання стосуються державної митної справи, податкового, валютного та іншого законодавства платниками податків. Юридичними особами та їх відокремленими підрозділами (далі – Порядок оформлення). Вони затверджені наказом Міністерства фінансів України від 28.08.2015 № 727 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України 26.10.2015 за № 1300/27745, до змін, що відбулися у законодавстві України.

Так,  Законом України від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» було внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс), які дещо змінюють вимоги до оформлення контролюючими органами результатів перевірок, порядок і строки подання платниками податків заперечень на акти перевірок (додаткових документів), процедури їх розгляду контролюючим органом, а також порядок підписання документів посадовими особами контролюючих органів та листування з платниками податків.

У зв’язку з цим, до Порядку оформлення внесено відповідні зміни, зокрема:

  • виключено норму щодо складання акта (довідки) перевірки виключно на паперовому носії. Це зроблено з метою надання можливості в подальшому надсилати акти через електронний кабінет платника податків. Це пункт 42.4 статті 42 Кодексу;
  • передбачено порядок оформлення фактів відмови посадових (уповноважених) осіб платника податків розписатися у направленні на проведення перевірки, фактів відмови у допуску до проведення перевірки. При проведенні перевірок дотримання законодавства з питань державної митної справи – у посвідченні. У зв’язку із змінами до пункту 81.1 статті 81 Кодексу;
  • внесено зміни щодо порядку і термінів подання платниками податків заперечень до актів (довідок) перевірок та додаткових документів. 5 робочих днів з дня, наступного за днем отримання акта (довідки) та їх розгляду органами ДФС  (терміни їх розгляду збільшено на 2 робочі дні). У зв’язку із змінами до пункту 86.7 статті 86 Кодексу;
  • внесено зміни щодо порядку винесення питань на розгляд комісії по спірних питаннях. Доповнено можливістю їх винесення не лише під час перевірки або розгляду заперечень, а і у інших випадках (у разі необхідності).

Також до Порядку оформлення внесено інші зміни щодо удосконалення структури акта (довідки) перевірки та інформації. Вона підлягає відображенню в матеріалах перевірки.

Крім того, з набранням чинності Законом України. Закон від 03 листопада 2016 року № 1726-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» щодо лібералізації системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Органи ДФС визначено як органи, що повинні здійснювати державний нагляд (контроль) у встановленому Закону України від 05 квітня 2007 року № 877-V «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (зі змінами) порядку. А також з урахуванням особливостей, визначених законами у відповідних сферах та міжнародними договорами.

В той же час, пунктом 5.2 статті 5 Податкового кодексу України визначено співвідношення податкового законодавства з іншими законодавчими актами. Та встановлено, що у разі якщо поняття, терміни, правила та положення інших актів суперечать поняттям, термінам, правилам та положенням цього Кодексу, для регулювання відносин оподаткування застосовуються поняття, терміни, правила та положення Податкового кодексу (у даному випадку застосовуються норми Податкового кодексу України як спеціального закону по відношенню до норм Закону № 877-V, який у данному випадку є загальним).

Разом з тим, з метою удосконалення контрольно-перевірочної роботи та з метою можливої адаптації Порядку оформлення до Закону № 877, його доповнено нормами щодо необхідності складання плану (переліку питань) перевірки платника податків. Він є невід’ємною частиною акта (довідки) документальної планової перевірки. При проведенні перевірок щодо дотримання законодавства з питань державної митної справи – програма з переліком питань перевірки. А також необхідності зазначення в акті (довідці) інформації стосовно онтролюючого органу, який проводив перевірку. Та стосовно платника податків, діяльність якого перевірялась.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 243

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine