+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Врожаї цибулі цьогоріч порадують аграріїв

В Україні у більшості виробників цибулі навіть середньопізні і пізні сорти вже набрали велику цибулину і ще мають 65-80 см зеленого пера.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, загальний стан цибульних полів в Україні цілком задовільний, каже Вадим Дудка, директор компанії ТОВ «АгроАналіз». За словами експерта, особливих проблем з поширенням захворювань або шкідників в професійних господарствах не спостерігається. На думку Дудки, це, перш за все, доводить, що українські фермери змогли зробити висновки з отриманого в попередні сезони негативного досвіду і змінити підхід до вирощування цибулі.

«Такої проблеми, як бувало в особливо несприятливі роки, сьогодні немає. Всихання пера через хвороби (стемфіліум, алтернарія, гельмінтоспоріум). Також внаслідок пошкодження трипсами у професійних виробників поки досить невелике. Причому профі зробили найголовніший висновок з торішніх проблем — про важливість ранніх строків посіву цибулі, — говорить експерт, — Ми часто говоримо слова «інтегрована система захисту» і не так часто застосовуємо її на практиці. А ранній посів — це як раз агротехнічний прийом мінімізації пошкодження цибулі сезонними хворобами. І дуже багато цей прийом в поточному році використовували».

Таким чином у більшості професіоналів на сьогодні навіть середньопізні і пізні сорти вже набрали велику цибулину і ще мають 65-80 см зеленого пера. Це дозволить успішно пройти відтоку і накопичити високий відсоток сухих речовин. Важливо, що в цьому році майже не було масового поширення хвороб цибулі, що знижують його лежкість — фузаріозу і сірої гнилі.

«Звичайно, об’їжджаючи області можна знайти поля де цибуля «вмирає стоячи». Але це зазвичай невеликі поля новачків, а новачків в цибульному бізнесі в цьому році мало. Тому що після року низьких цін як завжди відбувся відтік з галузі випадкових людей. Саме це, я сподіваюся, може бути дозволить в цьому році заробити тим, для кого вирощування цибулі — системний бізнес. Та отсіяти тих, для кого це гонитва за разовим прибутком», — констатує Вадим Дудка.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 314

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine