+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Вже у 2018 році для фермерів України діятиме нова система дотацій

Заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА взяв участь у відеоселекторній нараді. Під головуванням першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Максима МАРТИНЮКА. Вона стосувалася системи дотацій та стану підготовки областей до проведення весняно-польових робіт.

«У цьому році державні дотації агровиробникам мають декілька особливостей, про які необхідно поінформувати кожного представника цієї галузі. Так першим і основним є підтримка тваринництва. На це з державного бюджету спрямовується 4 із 6 мільярдів гривень», – наголосив Максим Мартинюк на нараді у Сумах.

За його словами, система дотацій буде охоплювати максимально широкий спектр агровиробників як за розміром, так і за формою власності. Від великих підприємств, що інвестують у тваринницькі комплекси, до сімейних ферм і домашніх господарств.

У 2018 році в Україні на підтримку фермерів, а також об’єднань у форматі кооперативів, виділено 1 мільярд гривень. Буде компенсовано 80% вартості насіння виключно вітчизняної селекції, здешевлено кредити, нададуть 15% додаткові компенсації на придбання вітчизняної сільгосптехніки.

Державні дотації також будуть спрямовані і на підтримку покращення генетики молочного поголів’я (скотарства, свинарства і вівчарства). Буде відшкодовуватися вартість купівлі високопродуктивного молодняка вітчизняної або зарубіжної селекції у розмірі 50% та вартість біологічного матеріалу (ембріонів).

Звертаючись до учасників наради, Максим Мартинюк звернув увагу на те, що сьогодні в Україні сектор молочного скотарства перебуває у зоні ризику. Тому у 2018 році підприємства, які утримують молочні стада, отримають адресну дотацію у розмірі 1500 гривень на одну голову. Також буде стимулюватися вирощування домашнього молодняка. Якщо сьогодні в Україні телят здають через два тижні після народження, то наразі власникам буде запропоновано виплату у розмірі 2500 гривень за утримання молодняка протягом року.

Також під час відеоселектору було обговорено питання щодо стану підготовки областей до проведення комплексу весняно-польових робіт. Та забезпеченості товаровиробників матеріально-технічними ресурсами.

На Сумщині загальна потреба в коштах сільськогосподарських підприємств для здійснення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році становитиме 5 404,5 мільйонів гривень (119,5% до рівня минулого року). Також Сумщина забезпечена мінеральними добривами на 37кг/га, – про це повідомив директор Департаменту аграрної політики та сільського господарства Міністерства аграрної політики та продовольства України Володимир ТОПЧІЙ.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 153

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine