+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Як скласти розрахунок коригування на річний перерахунок ПДВ

Як складається РК до зведеної ПН, у разі здійснення річного перерахунку частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях?

У разі якщо придбані та/або виготовлені товари/послуги, необоротні активи частково використовуються в оподатковуваних операціях, а частково — ні. Платник ПДВ зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання. При цьому складають і реєструють в ЄРПН зведену податкову накладну на загальну суму частки сплаченого (нарахованого) податку під час їх придбання або виготовлення. Вона відповідає частці використання таких товарів/послуг, необоротних активів в неоподатковуваних операціях.

За підсумками календарного року платник ПДВ здійснює перерахунок частки використання товарів/послуг та необоротних активів в оподатковуваних операціях виходячи з фактичних обсягів проведених протягом року оподатковуваних та неоподатковуваних операцій.

У такому разі платнику ПДВ слід оформити розрахунки коригування до кожної зведеної податкової накладної, складеної на вимогу п. 199.1 ПКУ. Як же правильно заповнювати такі розрахунки коригування?

У заголовній частині розрахунків коригування до податкових накладних, складених відповідно до п. 199.1 ПКУ, у полі «Не підлягає наданню отримувачу (покупцю) з причини» зазначається код ознаки «2»;

У розрахунку коригування вказується дата складання та порядковий номер зведеної податкової накладної, що була складена відповідно до п. 199.1 ПКУ, до якої складається такий розрахунок коригування.

У рядку «Індивідуальний податковий номер отримувача (покупця)» вказується умовний індивідуальний податковий номер «60000000000».

В інших рядках, відведених для заповнення даних покупця, платник зазначає власні дані.

У рядку І розділу А «Сума коригування податкового зобов’язання та податкового кредиту», у т.ч. у рядках II та/або III залежно від ставки податку (20% або 7%) вказується сума податку, яка збільшує або зменшує (при зменшенні зазначається знак «-«) суму податкових зобов’язань, нарахованих відповідно до п. 199.1 ПКУ.

У розділі Б табличної частини розрахунку коригування зазначається:

• у графі 1.2 — № з/п рядка податкової накладної, що коригується;

• у графі 1.1 — № за порядком;

• у графі 2.1 «код причини» вказується код «202» «Коригування зведеної податкової накладної, складеної відповідно до пункту 199.1 статті 199 ПКУ»;

• у графі 3 «Опис номенклатура) товарів/послуг, вартість чи кількість яких коригується» зазначається дата складання та порядковий номер податкової накладної відповідно до якої проводиться коригування;

• у графі 11 зазначається код ставки: 20 — у разі здійснення операцій з постачання товарів/послуг. Які підлягають оподаткуванню за основною ставкою. 7 — у разі здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню за ставкою 7%.

• у графі 13 — обсяги постачання (база оподаткування) без урахування ПДВ;

• у графі 14 — сума ПДВ.

Інші графи та рядки табличної частини не заповнюються та залишаються пустими. Нулі та прочерки в них не проставляються.

Таке роз’яснення надала ДФС у категорії 101.15 розділу «Запитання — відповіді з Бази знань» ЗІР (zir.sfs.gov.ua).


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 72

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine