+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Які механізми державної підтримки галузі пропонують тваринники

7 січня 2018 року Уряд на своєму засіданні вже прийняв постанову «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва». Це звісно пришвидшує реалізацію бюджетних програм. Проте, на жаль, прийняття акту відбулося без обговорення з громадськістю.

Тому дуже важливо доопрацювати напрями та механізми державної підтримки галузі тваринництва. Вони максимально враховуватимуть реальні запити та потреби аграрних господарств, прийнявши відповідні зміни до цієї постанови.

Асоціація тваринників України як найбільша профільна галузева асоціація галузі тваринництва та її сільськогосподарські виробники серед пріоритетних напрямів та механізмів державної підтримки галузі тваринництва пропонує:

  1. Спростити погодження проектної документації на будівництво та реконструкцію тваринницьких ферм. І комплексів при отриманні через комісії в областях часткового відшкодування вартості понесених витрат. Які завершено у поточному році етапів будівництва та реконструкції.

На жаль за кредитами виробникам свинини буде досить складно отримати компенсацію будівництва чи реконструкції тваринницьких ферм і комплексів (альтернативний механізм підтримки за новим Порядком). Так як банки через проблему з АЧС вважають проекти з свинарства ризиковими, не бажають їх кредитувати, а страхові компанії страхувати по ним ризики.

  1. Ввести компенсацію відсотків за кредитами на обігові кошти діяльності діючих підприємств промислового свинарства та скотарства. Не лише для вівчарства, козівництва, бджільництва, звірівництва, кролівництва, шовківництва, аквакультури.
  2. Передбачити бюджетну дотацію для виробників свинини. Як мінімум, у розмірі 2 грн на кілограм свинини як часткову підтримку відміненій квазіакумуляції ПДВ.

Виробники свинини через відміну квазіакумуляції ПДВ вже несуть серйозні збитки і потребують альтернативної підтримки. До збитків відносяться зниження ліквідності підприємств, дефіцит обігових коштів, збільшення окупності інвестиційних проектів.

  1. Передбачити часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції підприємств інфраструктури тваринницьких комплексів. Це технологічні комбікормові заводи та цеха. А також заводи по виробництву кормів з метою збільшення локалізації власного виробництва кормів.
  2. Запровадити виплату часткового відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів щоквартально (а не вкінці року) виходячи з заявок. По яким комісіями прийняті позитивні рішення та по мірі здачі етапів будівництва та реконструкції в експлуатацію.
  3. Зробити відкритий реєстр суб’єктів отримувачів державної підтримки на часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів. А також доїльних залів, підприємств (цехів) з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції.
  4. Провести дерегуляцію діяльності комісій, які приймають рішення про виділення державної підтримки (забезпечення обов’язкової участі громадськості у їх складі).
  5. Обмежити використання коштів з державного бюджету в поточному році на погашення дебіторської заборгованості за минулі роки в обсязі до 30% передбаченого фінансування за бюджетними програмами та спрямовувати більшу частину коштів на розвиток.

У зв’язку з викладеним, АТУ просить уряд терміново доручити Міністерству аграрної політики та промисловості України розпочати процес доопрацювання прийнятого порядку використання коштів з державного бюджету для підтримки галузі тваринництва 7 лютого 2018 року шляхом внесення відповідних змін та долучивши до цього профільну галузеву Асоціацію тваринників України і її виробників.


Категория: Законы
, , , ,
Просмотров: 210

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine