+38 (050) 366-67-88 (секретарь)



Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Закон про валюту та повноваження НБУ

Комітет ВРУ з питань фінансової політики і банківської діяльності рекомендував Парламенту прийняти у другому читанні та в цілому законопроект «Про валюту і валютні операції».

Як зазначається на офіційній сторінці НБУ у Facebook, схвалення цього документа (реєстраційний №8152) дасть Україні змогу нарешті перейти до свободи проведення валютних операцій за європейським зразком. І водночас забезпечити захист української економіки та фінансової системи від майбутніх криз.

На засіданні Комітету Голова НБУ Яків СМОЛІЙ відмітив: «Вільний рух капіталу – це широкі можливості, які покращать інвестиційний клімат та сприятимуть економічному розвитку країни. Разом із тим, це зробить українську економіку більш вразливою до різноманітних шоків, передбачити які зазвичай неможливо. Тому більша свобода покладає на Національний банк, який відповідно до закону відповідає за цінову і фінансову стабільність, ще більшу відповідальність. Ми повинні мати достатньо можливостей, щоб запобігати потенційним ризикам і загрозам».

Незалежність центрального банку в запровадженні заходів захисту на випадок кризи – це невід’ємна умова макроекономічної та фінансової стабільності.

«Фактично, у Національного банку будуть «зв’язані руки» в можливостях проводити швидку і масштабну валютну лібералізацію, якщо він не матиме достатньо повноважень для підтримки фінансової стабільності. Суть цього ліберального закону буде вихолощена, якщо до нього не передбачити відповідні повноваження Національного банку.

Ми переконані, що ці повноваження не стануть на заваді економічному розвитку. Адже розуміння, що Національний банк стоїть на захисті економіки, створює більш надійне бізнес середовище. Крім того, це стандартна міжнародна практика. Тому на важливості збереження відповідних норм у законопроекті наголошують і міжнародні партнери України.

Міжнародний валютний фонд, Європейський банк реконструкції та розвитку, Представництво Європейської комісії в Україні – усі вони переконані, що законопроект повинен передбачати для Національного банку достатньо повноважень та інструментів, щоб вчасно та ефективно реагувати на кризові явища», – зазначив Голова НБУ.


Категория: Финансы
, , , ,
Просмотров: 162

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine