+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Здоров’я та захист рослин обговорювали у Будапешті

Україна також взяла участь у семінарі. Директор Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби України Андрій Челомбітко взяв участь у семінарі. Семінар мав назву «Регіональна консультація експертів по питанням здоров’я та захисту рослин в Європі та Центральній Азії». Він був організований Регіональним представництвом ФАО країн Європи та Центральної Азії і відбувся у м. Будапешт.

У заході взяли участь близько 40 високопоставлених державних службовців із 17 країн Європи та Центральної Азії. Вони представляли сектори захисту та карантину рослин, голови національних організацій карантину та захисту рослин. А також міжнародні асоціації, співробітники Головного управління і Регіонального відділення ФАО.

Спеціалісти високого національного та міжнародного рівня розглянули проблеми, пов’язані з поширенням нових видів шкідливих організмів. Які мають інвазивний характер та розповсюджуються в регіоні.

Під час проведення практичної групової дискусій учасниками було розроблено стратегії нових регіональних програм технічного співробітництва ФАО «Створення єдиної бази даних щодо обміну інформацією з розповсюдження шкідливих організмів в Європі та Центральній Азії», «Поліпшення національного потенціалу країн в проведенні обстеження та діагностики вірусних і бактеріальних захворювань, а також векторів їх розповсюдження».

Також були розглянуті питання щодо забезпечення подальшого розвитку та координації міжнародної політики в сфері охорони здоров’я рослин в рамках Міжнародної конвенції з карантину та захисту рослин.

Робота семінару була направлена на підвищення обізнаності та активізації діяльності країн-членів у сфері виявлення нових ризиків для здоров’я рослин та управління новими спалахами вже поширених шкідливих організмів, використовуючи нові підходи розвитку в області здоров’я і захисту рослин.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 293

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine