+38 (050) 366-67-88 (секретарь)Продажа топлива (дизель, бензин, газ) на выходных условиях, по доступным ценам
Цены на топливо на заправках на 28.03.18
Тип Цена (грн/л)
А-92 26.31
А-95 27.26
А-95 Pulls 28.21
ДТ 24.88
ДТ Pulls 25.83
Газ 11.68
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Погода
Погода в Днепре

влажность:

давл.:

ветер:


Наши партнеры

ТОВ "Зерінко"

Kernel

Агропросперис

Наши друзья
Видео

Зернова логістика в Україні дорожча, аніж у США і Європі

За дев’ять місяців року «Укрзалізниця» на 28% збільшила перевезення зернових вантажів. У січні-вересні було перевезено 27,4 млн тонн зерна. 5200 зерновозів належить приватним компаніям, це третина усіх вагонів. У робочому парку «Укрзалізниці» знаходиться 10 800 вагонів. У наступному році держкомпанія планує оновити 700 зерновозів.

«Питання не в кількості вагонів, а в ефективності їх використання, забезпечення локомотивами. Планування і формування замовлень на перевезення відповідно до переробної та пропускної спроможності під’їзних шляхів». — каже в.о. департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Анатолій Мумренко.

За його словами, ситуацію з розподілом зерновозів ускладнює збільшення кількості станцій і фронтів навантаження зернових вантажів. Це вимагає більшої кількості тягових і маневрових засобів.

«Локомотиви ефективно використовувати для перевезень по 1500 тонн вантажів, не менше 500 тонн. Ми змушені возити по одному вагону, тому клієнтам потрібно збільшувати партії вагонів, що відправляються», — зазначив він.

Натомість вартість доставки зернових від сільгоспвиробника в порт в Україні вища, ніж у США і більшості країн Європи. Про це повідомив радник з питань аграрної політики групи Світового банку Олег Нів’євський у рамках аграрно-логістичного форуму «Дніпро — Дунай — Чорне море».

«Близько 18% логістичних витрат в Україні пов’язані з доставкою пшениці безпосередньо з поля в порти, тоді як у Франції та Німеччині, наприклад, цей показник становить лише 8%, в США — близько 6%. Близько 20% припадає на доставку зерна з елеватора в порт, тоді як у Франції та Німеччині витрати становлять 13-14%. У США на них припадає до 22% всіх логістичних витрат», — повідомив Нів’євський.

Загальний рівень витрат на зернову логістику в Україні становить в середньому $40 за тонну.


Категория: Сельское хозяйство
, , , ,
Просмотров: 227

Поделитесь новостью:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закупаем зерновые и масличные по всей Украине на постоянной основе

Разработка, создание и сопровождение сайтов, установка, настройка и обслуживание серверов, сопровождение 1С

AgroExpo2018

ИнтерАГРО

International Field Days Ukraine